Son Haberler

SULU YERDEN ISITMA

Sulu Yerden Isıtma

Dünyanın önde gelen firmalarının ürettiği yerden ısıtma boruları , boru bağlantı parçaları , kollektörleri ve modülasyon panelleri ile komple ısıtma ve serinletme çözümlerini tek elden sunuyoruz. 24 yıldır uyguladığımız sistemler ile binlerce konut ve işyerini çok ekonomik ve konforlu olarak ısıtmaktayız. İstenirse oransal kontrollu , debimetreli akıllı ev sistemlerine uyumlu tam otomatik sistemler kuruyoruz. Otel , hamam ısıtması , SPA ısıtması , ev , ofis ısıtması , restaurant , açık alan , yarı açık alan ısıtma , sera ısıtmasında yüzlerce referansımız ile 24 yıldır sizlerin hizmetindeyiz.

Isıtma Sistemleri

KARBONİK YERDEN ISITMA

KARBONİK YERDEN ISITMA

Elektrikli veya sulu yerden/zeminden ısıtma sistemi inşaat aşamasındaki evlerde uygulanırken karbon film döşemeden ısıtma sistemi bitmiş evlerde,camilerde,ana okullarında,spor salonlarında , kış bahçelerinde , kapalı balkonlarda halı altı , parke altı yada PVC malzeme altında kolaylıkla uygulanır.Piyasadaki diğer ürünlerden farkı filmin içinde rezistans ,ısıtma teli, ısıtma kablosu olmamasıdır.. Özellikle cami halı altı ısıtmada emsalsiz çözümler sunmaktayız.23 yıllık tecrübemizle çok az enerji giderleri ile camileri ve cemaati ısıtmaktayız. Termostat kontrollu sistemlerimiz % 100 güvenli ve sağlıklıdır.

Isıtma Sistemleri

ISI POMPASI

ISI POMPASI

Çevreyi koruyan ve ısınmada çok büyük tasarruf sağlayan bir ısınma ve serinletme sistemidir.Topraktan,yer altı suyundan veya havadan depolanan güneş enerjisi etkin ısınma sıcaklığı olarak kullanılır.Hava ısısı çok düşük olduğunda bile ( -15-20 C ) çevrede depolanan enerji her durumda evinize , işyerinize , otelinize bütün yıl boyunca sıcaklık ve sıcak su temin edecektir.Isı pompası sistemleri yerden ısıtmalı sistemlerle çok yüksek COP değerine ulaşmaktadır. Isı pompası sayesinde diğer yakıtlara göre yıllık %60--83 oranında tasarruf sağlamaktayız.

Isıtma Sistemleri

YARI AÇIK ALAN ISITMA

YARI AÇIK ALAN ISITMA

Yarı Açık Alan Isıtma / Serinletme Yarı açık alanların yerden ısıtma yapılabilmesi için işletme tarafından da ek önlemler alınmalıdır.. Yarı açık alanlar sulu borulu yada elektrik kablolu zeminden ısıtma yapılabilir.Sistem seçimleri mekanın özelliklerine göre değişim gösterir. Karbon filmlede yarı açık ısıtması yapılabilir fakat su gelme olasılığı bulunduğundan tavsiye etmiyoruz. Sulu borulu cafe , restoran ısıtması enerji kaynağının uygun olması durumunda size önerilir.

Isıtma Sistemleri

CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

CAMİ ISITMA SİSTEMLERİ

Han Mühendislik cami ısıtma sistemleri üç ayrı tipte yapılmaktadır. Sulu borulu cami ısıtması doğalgazla , kömürlü kazanla yada ısı pompası ile beslenebilir ve inşaat halinde büyük camilerde uygulanması uygundur. KABLOLU CAMİ ISITMA İNŞAAT HALİNDE SON ŞAPTAN ÖNCE UYGULANIR . Karbon film ile cami ısıtma halı döşenmesinden önce uygulanır. Hizmete açılmış camilerde ise halı kaldırılarak kısa zamanda karbonik halı altı ısıtma uygulanır. Halı altı cami ısıtma sistemlerimiz bilgisayar kontrollu olarak namaz saatlerine göre otomatik olarak çalışır.

Isıtma Sistemleri

TÜRK HAMAMI ISITMA SİSTEMLERİ

TÜRK HAMAMI ISITMA SİSTEMLERİ

Türk hamamlarının göbektaşı , oturma bölgesi , sırt bölgesi ve yerlerine ısıtma sistemi uygulanır. Soğukluk ve ılıklık bölgesinde ayrı sıcaklık değerleri elde edilmelidir. Sıcaklık bölgesinde de bölgesel sıcaklık değerleri oluşmalıdır. Türk hamamları elektrik kablolu yada sulu borulu yapılabilir. Küçük ve orta büyüklükteki hamamları çelik zırhlı manyetik alan üretmeyen ısıtma kabloları ile ısıtmaktayız.

Isıtma Sistemleri

KABLOLU ISITMA

KABLOLU ISITMA

Elektrikli yerden/alttan ısıtma ile ister küçük bir banyo... ister basketbol sahası büyüklüğünde bir alan. firmamızda hepsine uygun konforlu ve verimli çözümler var.Esnek dizaynı,kolay kurulumu ve ekonomik tüketimi ile tüm mekanlar için ideal çözümdür.Ev ,banyo, mutfak seramik altı ısıtma ,ayna ısıtma , ayna buğu önleme , kış bahçesi , balkon kapama ısıtması , cami ısıtma , işyeri ısıtması yanında Türk hamamı yer , duvar , oturma yerleri ısıtma sistemleri ile hayvan barınakları ve sera ısıtmasında 24 yıldır benzersiz çözümler sunmaktayız. Özellikle hamam ısıtılmasında en ideal çözümdür.

Isıtma Sistemleri

KAPALI BALKON ISITMA / KIŞ BAHÇESİ

KAPALI BALKON ISITMA / KIŞ BAHÇESİ

Kış bahçeleri yada sonradan camla kapatılmış balkonlarda iki türlü döşemeden ısıtma sistemimiz mevcutdur. Tadilat yapılacaksa kablolu ısıtma sistemimiz , tadilat yapılmayacaksa karbonik filmlerimiz kullanılır. Her iki sistemde çift sensörlü termostat ile kontrol edilir. Karbon film uygulaması son derece basitdir. Sizin ölçünüze göre işyerimizde hazırlanıp tarafınıza kargo ilede ulaştırılabilir. Isıtıcı kablolarımız 10 yıl garantiye sahiptir.

Isıtma Sistemleri

Mesaj Gönder

Aşağıda istenilen bilgileri giriniz.